Generic placeholder image

 

Bilgisayarsız Unplugged Kodlama

tospaa bilgisayarsız kodlama oyunu, erken yaşta kodlama eğitimi için tasarlanmış ekransız bir kodlama oyunudur. Bugüne kadar Türkiye çapında binlerce okulda yüzbinlerce çocuk tarafından oynandı.

Detaylar

Generic placeholder image

 

Sosyal ve Oyun Temelli Kodlama

tospaa erken yaş için eğlenceli ve çocukların sosyal yetilerini güçlendirecek bir kodlama eğitimi imkanı sunar. tospaa sayesinde empati ve işbirliği gibi başka kazanımlar da sağlanabilmektedir.

Detaylar

Generic placeholder image

 

Ödüllü Bir Sosyal Girişim

Satın aldığınız her tospaa bilgisayarsız kodlama oyunu ile birlikte hayallerimvar.org‘daki bilgisayarsız okullara yardım etmektesiniz. Tospaa 2019 İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü sahibidir.

Detaylar


Bilgisayarsız Kodlama Oyunu
Şimdi Yeni Tasarımı İle Daha Eğlenceli

tospaa kodlama oyununu bambaşka şekiller ve formlarda oynayabilirsiniz. Sonsuz bir oyun döngüsü… Sınır kendi hayal gücünüz…

Generic placeholder image

Hem Aileler Hem
Eğitim Kurumları İçin

Families ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlıyor. Eğitim kurumları ise bugüne kadar olduğu gibi tospaa’yı esnek bir eğitim materyali olarak kullanabilirler. Üstelik bu sefer oyun örtük bir kodlama müfredatı da içeriyor.

Generic placeholder image

Ödüllü Bir
Sosyal Girişim

Satın alınan her 10 tospaa oyununa karşılık 1 tospaa oyununu bilgisayarsız devlet okullarına yolluyoruz.Tospaa Kodlama Girişimi kodlama eğitiminde eşitsizliklerin azaltılması’nı hedefleyen ve 2019 İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü sahibi bir girişimdir. Aldığınız her kutu oyunu ile birlikte bilgisayarsız okullara destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Generic placeholder image