Tospaa hangi yaş grubu için uygundur?

Tospaa bilgisayarsız kodlama eğitimini öğrenmek isteyen 5 yaş ve üzeri için herkes için uygundur.

Tospaa kutusu içerisinde neler var?

Her Tospaa Bilgisayarsız Kodlama Oyununda;

• katlanabilen bir oyun alanı,

• oyun kılavuzu,

• zorluk derecelerine göre sıralanmış görev kartları,

• yeniden tasarlanmış kod ve engel kartları

• Tospaa kodlama kulübü üyelik kodu bulunuyor.

Tospaa’yı nereden alabilirim?

Websitemiz üzerinde bulunan Satın Al butonuna basarak yada https://linktr.ee/kodlatospaa adresinde dilediğiniz satış noktası üzerinden Tospaa’yı satın alabilirsiniz. 

Tospaa’nın fiyatı nedir?

Tospaa Bilgisayarsız Kodlama Oyunu’nun sitemiz üzerinde 1 kutu fiyatı 85₺’dir.

Tospaa’nın okullar için indirimi var mı?

Tospaa Okul Seti ile 5 Tospaa siparişinize 1 Tospaa da biz hediye ediyoruz, üstelik kargo masrafı ödemeden! Böylelikle 5 kutu Tospaa fiyatına 6 kutu Tospaa satın almış oluyorsunuz.

Ayrıca Okullar için Tospaa Programı ile okulunuz için 15 adet Tospaa Bilgisayarsız Kodlama Oyunu alımı yaparak bu programa dahil olabilirsiniz. Program sayesinde 15 adet Tospaa oyununa %30 indirimle sahip olacaksınız. Bu programı alan okullarımıza uzman eğitmenlerimiz tarafından sunulacak 1 saatlik online eğitmen eğitimi de hediyemiz. Bunlara ek olarak 2021 yılında devreye girecek olan dijital portalımızı ise 1 yıl ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Tospaa’nın sosyal girişim olması neyi ifade ediyor?

Sosyal girişimler öncelikli toplumsal sorunları, maddi fayda ve kar ön planda olmaksızın, çözümlemeyi ve problemi ortadan kaldırmayı hedeflerler. Tospaa kodlama eğitimindeki eşitsizlikleri azaltmayı amaçlar ve nitelikli eğitim alanında çalışmalarını yürütmektedir.