tospaa topluluğu, yıllar içinde paylaşarak çoğaldı; kimi zaman bir fotoğrafla, kimi zaman ise bir senaryo paylaşımı veya oyuna dair bambaşka önerilerle. Biz eğitimcilerin, çocuklarımızın yarınları için aynı amaçlar doğrultusunda bir araya gelmesi ne kutlu şeydir!

Şimdi bugün biz tospaa sosyal girişimi olarak bu kutlu amaç doğrultusunda birbirimizden öğrenecek ve birlikte paylaşacak daha çok şeyimiz olacağı inancıyla bir arada olmaya çağırıyoruz. Topluluğumuzda en başından beri yer alan ve bugün ‘ben de olmalıyım’ diyen tüm eğitimci dostlarımızı aşağıdaki formu doldurarak #tospaaTopluluğu içinde yer almaya davet ediyoruz…

Neden #tospaatopluluğu ‘nda Yer Almalıyım?

Biz eğitimcilerin en çok çoğaldığımız ve çoğalttığımız sürecimiz birbirimizden öğrenme süreçlerimiz, bu nedenle topluluk fikrini çok önemsiyoruz.

tospaa ile ilgili haberleri ve yenilikleri ilk sizlerle, toplulukla paylaşıyor olacağız. Oyun ile ilgili olarak yapılan paylaşımları ve önerileri yakından takip edebileceksiniz. Aynı zamanda kendi öneri ve uygulamalarınızı toplulukta siz de paylaşma imkanı bulacaksınız. Toplulukta yer alanlara özel bir imkan olarak web sitemiz üzerinde topluluğumuzda yer alan eğitimcilerin alanla ilgili yazılarına yer vereceğimiz bir de blog bölümümüz olacak. Ve eğer formda yer alan sorumuza olumlu yönde işaretleme yaparsanız, web sitemizde güncel olarak yayınlanacak olan #tospaatopluluğu ‘nda yer alan eğitimciler listemizde siz de bizlerle birlikte yer alacaksınız.

Biz eğitimciler bir arada ürettiğimizde ve paylaştığımızda daha güçlüyüz.

Her şey çocuklarda umut var diye!

Tospaa Severler Telegram Grubu: https://t.me/kodlatospaa 

Topluluğumuzda yer almak için formu doldurmanız yeterlidir: https://forms.gle/z26UNnPfdS8Vps1X6

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.